| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Vreau pe 23 sa ma duc la Bucuresti, eu stau la Giurgiu, iar pe 24 sa ma intorc la Giurgiu, pentru Salonul Auto Moto. M-am gandit sa ma duc si sa ma intorc Giurgiu-Bucuresti-Giurgiu cu trenul, sa ma "Transport" prin oras cu taxiul, dar acum vine problema unde stau peste noapte. La 15 ani nu cred ca am voie sa ma cazez la vreun hotel, si nici nu am cunostinte. Ce pot face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei trenul dimineata si te intorci seara, nu e nevoie sa dormi in Bucuresti

| LTAA a răspuns:

Presupun ca ai buletin, deci nu ar trebui sa ai probleme.
oricum daca le faci dovada ca ai banii nu inteleg de ce te-ar refuza

| WhiskeyFaraNume explică (pentru suntserios):

Vreau sa fiu ambele zile acolo si nu pot sa iau 4 trenuri.