| Mariany00000 a întrebat:

Se poate intra in Iasi? Daca da, se poate si sa intru in Catedrala Mitropolitana?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu se poate intra.

| zilog a răspuns:

Da imbracat decent cand e slujba dar cu conditia sa nu faci poze cu blitz si sa nu pari a vizitator ci te bagi printre enoriasi
in afara de asta nu ai voie sa iesi pana la sfasitul slujbei
http://www.mitropolia-ro.de/......ropolitana

singurul lucru interzis este sa te fatii pe usa sa iesi afara pana cand nu se termina slujba

adica daca ai intrat faci ce fac si ceilalti oameni fara sa isi dea nimeni seama ca esti turist
si pleci o data cu toata lumea

| Cksihja a răspuns:

Trei biserici una lângă alta, poate reușești să intri în una.