| Feyenooord666666 a întrebat:

Stie careva vreo agentie de turism cu plecare spre Rodos din Cluj Napoca?

Am cautat mai mult dar am gasit numa cu plecare din Timisoara si Bucuresti.

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi cu autocarul din Cluj pana la destinatia dorita. Perla trans, Express Line, Lilian Express fac plecari Romania-Grecia si invers.

| Feyenooord666666 explică (pentru MihaelaDart):

Nu doresc cu autocarul dar mersi de idee.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Asta este singura cale in care sa ajungi, astfel esti nevoit sa iei avionul de la Timisoara ori Bucuresti.
Eu merg cu autocarul spre Grecia caci avionul mi se pare prea scump pentru un dus.

| Feyenooord666666 explică (pentru MihaelaDart):

Inteleg, azi vara am fost cu avionul spre rodos din cluj napoca.

Mi se pare ciudat ca nu mai este deloc disponibil.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Daca vei vrea acum sa mergi spre Grecia, uite aici oferte https://www.momondo.ro/......nation/CLJ
https://www.jetcost.ro/......27/0/1-0-0
Alegi data care o doresti.

| suntserios a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Vor aparea si vara asta mai multa ca sigur. Sunt curse charter sezoniere

| darrio2007 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Daca ai fost astă vară inseamna ca vei merge si vara asta. Se vor introduce curse de sezon pentru destinatia dorită de tine.