| DianusIoana a întrebat:

Stie cineva din Iasi daca Hotelul International este departe de un coafor ce se afla in Piata Unirii nr 3?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt aproximativ 2 km din piata unirii pana la International

| DianusIoana explică (pentru suntserios):

Buna! Esti din Iasi? Vreau sa te intreb daca nu stii vreun salon care sa aiba preturi convenabile, sa fie deschis sambata dimineata si sa fie aproape de hotel? Vreau sa tunda bine.

| suntserios a răspuns (pentru DianusIoana):

Nu frecventez saloane de coafura ca sunt barbat asa ca nu am nici cea mai vaga idee.

De la ora 10 se deschide mall ul care e fix langa hotel, este un salon prin el parca.