| BobMarley_6652 a întrebat:

STIMAT TPU am si eu o problema tata sia pierdut foaia care reprezenta biletul de intoarcere in franta. E facut pe wizzair si nu gasesc nicaieri pe site cum mi-au zis cei de la contact us unde pot modifica sau printa din nou biletu

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Daca l-ai luat online biletu din cate stiu iti vine s o confirmare sau ceva de genu asta pe email... sau daca ai cont pe site.lor cauta acolo daca nu vorbeste din nou cu cei de la Contact us si spune.le ca nu te descurci si ai nevoie de ajutor sa iti fie expliccat unde gasesti
Sper sa rezolvi aceasta problema.Numai bine:X

4 răspunsuri:
| danacatalina a răspuns:

Uite id unei firme de unde imi iau eu bilet mereu te ajuta ei cu tot c ai nevoie ANMOUNTOUR dar maine dimineata sau dupa amiaza

| danacatalina a răspuns:

App si nu trebuie neaparat foaia printata trebuie numai codul de imbarcare

| BobMarley_6652 explică:

Nu ati inteles vreau sa stiu pe situl www.wizzair.com de acolo ce pot face