| Deni4trs a întrebat:

Stiti cumva cu ce autobuz as putea merge de la Baia Mare la Ardusat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://bit.ly/2D1biPi

| Deni4trs explică (pentru anonim_4396):

Nu pot apasa Linkul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deni4trs):

Poti folosi copy/paste. Mentine apasat un pic ecranul, selectezi link, copiezi, paste la URL si accesezi.

| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Buna,
Depinde cat de repede vrei sa ajungi acolo si ce buget ai la dispozitie.
Poti lua trenul sau un maxitaxi.
Daca ai permis auto iti recomand sa inchiriezi o Masina cateva zile si sa mergi pana la Baia Mare in conditii bune.

Uite un link de unde iti poti alege o Masina foarte ieftina la pret. Pentru doua-trei zile, dus si intors, cred ca merita investitia.
http://www.inchirieri-auto.co/inchirieri-auto/

Spor!