| sorin_2333 a întrebat:

Te poti dezvirgina cu saua de la bicicleta?

Răspuns Câştigător
| bunica a răspuns:

Este o intrebare la misto? sau prostia doare? bineinteles ca NU.

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In general, depinde cat de mult incerci. Accidental nu se poate intampla, dar voit, exista cateva metode.

cristian
| cristian a răspuns:

Da numai daca esti fata mare.

cristian
| cristian a răspuns:

Uite aici daca vrei un raspuns:www.funlink.nisi.ro/articol.php?articol_id=1 - 24k

lolita
| lolita a răspuns:

Ha, ha da tu cati ani ai? 5. clar ca nu

assiris
| assiris a răspuns:

Da te poti dar numai cind faci TURISM, in rest nu prea.

pupimik
| pupimik a răspuns:

De la echitatie sau atletism...stiu ca se poate intampla asa ceva. Dar de la bicicleta...nu prea stiu. Daca a mers cu bicicleta pe un drum accidentat si a avut impacturiputernice cu saua de la bicicleta si avea himenul foarte rigid...tot ce e posibil.

| Delia 75 a răspuns:

Tulai doamne! cum poti sa intrebi asa ceva? e de domeniul SF- ului.

auran
| auran a răspuns:

Depinde de varsta.
Daca esti in perioada copilariei este mult mai posibil acest lucru, decat in adolescenta.

| viorel2c a răspuns:

La fel cu clanta de la usa. Dar daca ea ti-a zis asta trebuie sa o crezi.

| Irina a răspuns:

Eu tin minte, cand eram mica si ma chinuiam sa invat sa merg cu bicicleta am picat la un moment dat si m-am lovit f nasol in zona respectiva de a curs si sange.

| cely a răspuns:

DA

| sefu01 a răspuns:

Ce intrebare pui la turism pun-o la dragoste&sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTI SIMPATIC! DAK ESTI U IN POZA AIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e o intrebare destul de amuzanta... dar am mai auzit si eu faza asta dar nu stiu ce sa cred... poate da... poate nu...depinde daca saua e ascutitatonguetonguetonguetonguerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cum sa te dezvirginezi cu saua de la bicicleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap desteptule... u nu stiai? rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...normal ca nu dor nu ia intrat chestia aia in vagin, sa fim seriosi
incerca sigur sa te abureasca
mai bine ai merge le un ginecolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar daca esti muiere sau alceva

| csintalan a răspuns:

...Aloooo, esti femeie, cu chip de barbar,... ce intrebare? ...de nota 10

| lia_4397 a răspuns:

Daca tu stateai pe saua bicicletei si persoana cu pricina la tine in brate, asa o fi crezut...ca saua e de vina!