| Aly11316 a întrebat:

Știe cineva dacă trebuie sa fac neapărat rezervare pentru un loc în autobuz Constanța-Focsani?
La firma AVENTIN
As vrea pentru marți...de aceea

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Suni luni pentru rezervare, pentru rute interne de regulă este tot timpul loc.

| sweetys a răspuns:

Fă-ți rezervare. În principiu când sunt drumuri lungi trebuie, mai ales fiindcă este sezon. Suni și îți faci rezervare, apoi cu jumătate de ora înainte de plecare te duci sa îți iei biletul.

| Aly11316 explică (pentru sweetys):

De unde iau bilet pentru autobuz? Ca nu merg cu trenul, știu ca acest bilet îl primești de la șofer...