| mezeicristina33 a întrebat:

Unde ati pleca ca sa scapati putin de mediul vostru de viata? si de ce?

15 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Constanta,vreau sa vad marea

| Crysthina a răspuns:

Mie cel mai mult imi place sa ma plimb in natura pentru ca ma relaxez si imi pun gandurile in ordine.Imi place in natura, deoarece natura este binefacatoare si proaspătă si ma incarca cu o stare de bine.

| Georgiii2000 a răspuns:

Eu stau la zona de munte, ii aer curat, apa curata la izvoare direct din munte. un mic dezavantaj e ca este o zona mai friguroasa. mi ar place si la mare, sa vad marea mai des, insa acolo apa nu este asa curata, nici nu se poate bea cea de la robinet. si sincer imi place mai mult aerul de munte decat cel de mare, si plus ca la mare vara sunt calduri foarte mari, chiar insuportabile...

| Freya1 a răspuns:

La munte intr-o cabanuta rustica unde sa fac focul in semineu ai mancare in ciaun.
Sa fiu cu o persoana draga, un caine ciobanesc si restul munti si padure mai ales ca e iarna si frumos.
De ce ca sa ma relaxez si sa am liniste

| addy200 a răspuns:

În baie.
Acolo e liniște și nu te deranjează nimeni.

| GoldenZenith a răspuns (pentru SilentRain):

Este nașpa aici. Stay home.

| Alfred0703 a răspuns:

Imi iau bicicleta, portofelul, cardurile si pornesc in lume.

| GoldenZenith a răspuns:

La munte. M-am saturat de mare.

| SilentRain a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dar vreau sa vad marea ..ma chema la ia rolling on the floor
Pot sa dorm la tine?

| GoldenZenith a răspuns (pentru SilentRain):

Ești sirenă? laughing
Sigur. Mai am câțiva abonați de pe TPU care vor cazare, te primesc și pe tine. În ritmul asta îmi deschid afacere thinking

| DonGiani a răspuns:

In Africa sa fiu fugărit de lei

| SilentRain a răspuns (pentru DonGiani):

Haha-hahaha rolling on the floor)

| DonGiani a răspuns (pentru SilentRain):

Eu sunt din Constanța

| BuLaNNNeL a răspuns:

La pescuit.

| mihai69 a răspuns:

M-aș duce să vizitez Statul Paralel. Să văd dacă există cu adevărat.