| CoryIOU a întrebat:

Unde ati pleca sa calatoriti? De ce?

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Țările nordice, UK... și cu siguranță și alte țări de prin Europa au ceva ce merită văzut.
De fapt, orice țară are ceva frumos, unic, ce merită vizitat... Inclusiv la noi sunt atât de multe locuri frumoase. Am mers de curând prin Bucovina și o parte a Transilvaniei, tare frumos!
Timp să ai, să le vizitezi și, desigur, finanțe happy

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar în Dubai, e inimacinabil cât de frumos e acolo happy

| Sociopat a răspuns:

Regatul Unit. Imi place vremea si ca sunt multe campii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alaska. Undeva in salbaticie, departe de artificial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asia

| FoundYouLover a răspuns:

Intr-un loc cu mare, ca sunt mare amatoare de apa, sau intr-un loc in care n-am mai fost, dar despre care am auzit de la altii, am citit, am vazut la televizor sau pe internet ca ar fi frumos si mai ales de ce ar fi frumos, ca pentru fiecare "frumos" poate sa insemne altceva, in functie de conceptiile si de hobby-urile noastre.Eu cred c-as alege Hawaii, Dubai, Paris, Roma sau Los Angeles.

| Armenianeek a răspuns:

Africa de Sud, sa fac o schimbare presupun ca in bine. Nu e un loc tocmai sigur dar ma atrage.

| CoryIOU explică (pentru Armenianeek):

Am un prieten care locuieste intr-un cartier din Africa de Sud si au spus ca acolo sun foarte multi teroristi si ca probabilitatea de a muri in fiecare secunda e foarte mare, mai ales sa-l vada pe el moldovean...

| dodo1530 a răspuns:

Oriunde in lume?
Cel mai probabil in Japonia sau poate in Anglia. Deoarece vreau si simt nevoia sa vad o lume diferita de a noastra sau sa vad cat de diferita este, din toate punctele de vedere: oameni, traditii, credinte, perceptii, stil de viata... TOT.

| Shalom a răspuns:

In Israel, Maroc sau Tunisia...pentru ca sunt interesata de cultura araba si iudaica