| Xpert_5329 a întrebat:

Unde ii mai fana turcia sau grecia

Răspuns Câştigător
| 5123fsda a răspuns:

In ambele ii frumos

8 răspunsuri:
| blddeea a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci in acel concediu. Daca vrei sa te relaxezi si vrei sa stai la soare toata ziua; si ai si ceva banuti, mergi in Turcua unde ai ocazia sa te simti tratat fff bine. Iar daca vrei sa calatoresti sa te distrezi si sa te intalnesti cu fff multi romani mergi in Grecia (in miniexcursiile pe care le poti face vei vedea peisaje de neuitat).

| carminaburana43 a răspuns:

Ca peisaj Grecia dar si Turcia are multe de aratat.Eu in orice caz Grecia as dori sa vad prima oara cine stie de imi da voie soarta sau nu.

| PetreConstanta a răspuns:

Siria

| xLouana a răspuns:

Personal: Grecia. Dar acum depinde si in ce regiuen vrei sa te duci si mai ales ce vrei sa faci. Daca vrei sa te relaxezi du-te undeva unde este si mai convenabil financiar. Daca vrei sa vizitezi Grecia ofera o groaza de oportunitati dar e foarte important sa stii ce sa vizitezi si mai ales putina istorie [pentru ca altfel vei alerga aiurea prin soare, deshidratat si flamand admirand pietre a caror semnificatie nu prea o intelegi].

| BlackTiger a răspuns:

Grecia

| alexnicholas_7055 a răspuns:

Grecia

| Iani18 a răspuns:

Eu personal as spune ca Grecia, insula Creta este foarte frumosa.

| kittycat_5429 a răspuns:

Eu am fost in amandoua si totusi greca