| love_cat a întrebat:

Unde vreti sa mergeti de Pasti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Pasti? la Sfanta slujba a Invierii si apoi acasa, cu familia caci acum cu serviciul in timp de criza stau cam putin cu familia, si am sa fiu si cu gandul la cei dragi mie!

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

De pasti voi imbraca straie noi si impreuna cu familia vom merge la biserica sa luam lumina de la sfanta inviere a lui Iisus Hristos.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru mine, dintotdeauna Pastile se serbeaza in familie. Voi merge cu sotul meu la Inviere, apoi vom veni acasa, vom manca bunatati si ne vom odihni. In ziua de Paste, poate vom merge la cimitir la tatal sotului meu.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu prea ma pot deplasa, asa ca voi munci.

| Razvan a răspuns:

Sper sa merg in Ardeal cu familiaday dreaming

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La domiciliu.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

La slujba de Inviere si apoi acasa cu familia.Acasa este cel mai bine.Pa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

La tara, adica in Suceavahappy.

| deeeeeebora a răspuns:

La bunici.Simplu si practic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, vreau sa raman acasawinking. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea intr-o excursie lunga in milano smug.

| MarianaNiculescu a răspuns:

La tara

| manna a răspuns:

Buna! eu una am incercat in acest an sa-mi iau o vacanta bine meritata.deci pastele il petrec in Bali, un loc feeric, si sa stiti companiile turistice au superoferte la preturi rezonabile, zbor tu-retur inclusiv, din Buc. PASTE FERICIT va urez din rimp! oriunde v-ati afla!

| emanuela_2950 a răspuns:

Eu merg an austria