| denisaijd a întrebat:

Voi mergeti la bisericaa de Pasti?happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,asa este frumos

| AFR81 a răspuns:

Depinde de fiecare aici... Eu, unul nu merg la Biserica, in schimb voi merge pe faleza, pentru ca va fi amenajat ceva acolo...

| robby212 a răspuns:

Da! Normal!

Sarbatorim Invierea Imparatului nostru, Dumnezeu cel Sfant.

| MarianWLF a răspuns:

Da voi merge, si anul asta va fi prima oara cand mi-am propus sa stau toata slujba, nu imi pasa la cat se termina.

| positivity a răspuns:

Eu nu sunt o persoană foarte religioasă, şi în plus, nu o am cu mersul regulat la biserică.
Însă, măcar de Paște să merg la biserică, împreună cu familia.

| drhotzu a răspuns:

Nu!

| Mikhtarian a răspuns:

Da.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Eu da, tu?laughing

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Da, fiind cea mai importanta si Sfanta Sarbatoare, cand sarbatorim Invierea Domnului nostru Iisus Hristos.