| Al1n4 a întrebat:

Vara asta merg cu familia în Maramureș cu Mocănița și am auzit ca nu e foarte curat si ca nu sunt peisaje frumoase, daca ati fost, puteti sa imi spuneti cum e? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aledar a răspuns:

Eu sunt din Viseu adică na, stii tu, depinde unde stai. Dacă stai intr-un oras mare e foarte frumos traseul însă daca esti de prin Brasov nu e ceva neobisnuit. Totusi, totul este foarte frumos. Curatenia din toalete lasă de dorit ...si dacă vrei poti sa imi spui de unde esti ca sa stiu sa iti recomand si alte locuri, daca vrei...

| Al1n4 explică (pentru Aledar):

Sunt din Satu-Mare

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E superb traseul cu Mocanita