| Cristina788 a întrebat:

Vreau să îmi fac o vacantă problema este ca sunt in depresie si as vrea să mă relaxez vizitând o țară dar nu știu pe care să aleg dintre Grecia sau Egipt? mentionez ca am bani de ajuns mama îmi trimite in fiecare lună bani din Germania, dar eu am mai fost in Germania. Doresc să vizitez si altă țară.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Egipt ul nu e de vizitat acum. Ministerul de Externe chiar are alerta de calatorie in Egipt.

Grecia e numai plaje, daca vrei sa vezi plaje atunci poti vizita Grecia.

Europa e mare insa, ai atatea de vazut. Italia e superba oriunde ai merge, Anglia are o groaza de oferit, Franta are niste orase boeme si niste castele spectaculoase, Elvetia are niste munti superbi

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Grecia sau Spania

| xerxes1 a răspuns:

Grecia e superba.
Preturi mici, oameni primitori.

| ALGator a răspuns:

Depinde ce gusturi ai. Grecia ar fi de preferat. Egiptul e in mod sigur OK ca atractii turistice, dar riscurile sunt mai mari.

| Chernobyl a răspuns:

Grecia ar fi o idee buna Egipt nu e asa bun din cauza ca nu e sigur, Eu zic Grecia.

| Tiopevuz a răspuns:

Si in Turcia e frumos

| Yoel a răspuns:

Vino în USA dear Cristina, I wanna be your guide!

| IonascuCosmin a răspuns:

In Egipt: e cald, ai avantaj la vizite a piramidelor din desert, majoritatea hotelurilor sunt de 4 stele, orasele din Egipt sunt frumoase
In Grecia: temperatura e buna, orase frumoase, ai avatajul sa vizitezi templele rustice din Grecia
acum ca ti-am spus alege tu in ce tara vrei sa mergi