| Frank51 a întrebat:

Vreau să plec într-o mică vacanță luna viitoare, în care să vizitez cât mai multe locuri interesante, ce locuri sau atracții turistice recomandați în zona Germaniei de sud? Mă refer la Nuremberg, Stuttgart, Munich șamd.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Impresionant, incitant, colorat, puternic și tragic: Nürnberg a reflectat istoria Germaniei încă din Evul Mediu. Protejat de castel, un nou spirit a însuflețit orașul într-un moment în care puține alte locuri puteau oferi o asemenea calitate a vieții. Și același lucru este valabil și astăzi.

| Frank51 explică (pentru RAY):

Mersi de info, mai aștept și alte răspunsuri, as merge în locuri unde au fost alții și le-a plăcut.

| Tedds a răspuns:

Poti sa rezervi o vacanta aici, ai totul inclus in preturi si poti sa vezi cum sta si treaba cu covid ul in tara respectiva
https://event.2performant.com/......ents/click