| ShineMe a întrebat:

Ziua buna tuturor.Am si eu o rugaminte amatorilor de ciclism montan. M-am interesat pe internet de posibile rute.In luna iunie doresc sa plec cu 3 prieteni cu bicicletele si am nevoie de rute.Cine este amator de asa ceva sau a facut macar 1 data asta va rog dati'mi si mie o idee, daca se poate 1-2 poze cu felul in care arata drumul, etc.

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

De unde esti? Si sunt niste rute in brasov zona mai de muntethinking si pana la urma nu prea conteaza drumul laughing adrenalina sa ai happy

| mosu_9772 a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun dar asta e o intrebare potrivita pentru categoria timp liber nu pentru dragoste si sex

| ShineMe explică:

Mi-am cerut scuze.stiu ca nu e categoria potrivita da cea mai multa lume se uita aici.Sunt din constanta, dar plecam cu trenul, ne-am interesat. Dar doresc rute frumoase.suntem persoane cu vartse intre 17-20 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cand vrei sa mai mergi pe bicicleta - pot sa-ti recomand vreo doua siteuri unde gasesti (printre altele) si trasee de bicicleta prin diferite zone din tara.
http://hoinareala.blogspot.com/
www.ciclism.ro
Bafta multa!