| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| IuĿii a răspuns:

Pai i-as multumi pentru ca m-a suportat tot timpul cu tot cu capriciile si iesirile mele de copil.

| 4K985TY a răspuns:

O singură lună înt-un cer cu nori
Un singur soare pe o mare de flori
Mii de iluzii înt-o singură minte
Şi 1000 de sensuri în două cuvinte,, TE IUBESC"

| buium a răspuns:

Te Iubesc Foarte Mult :* :* :*, tu esti cea mai speciala persoana pentru mine :* :*

| Kovacs06maria a răspuns:

Toata viata mea am auzit despre dragoste, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o!

| GabrielaCriss a răspuns:

Fiecare secunda fara tine pare o eternitate, esti cel mai bun lucru care mi se putea intampla in viata, Te iubesc.

| Andrush98 a răspuns:

Ceva simplu precum "Te iubesc"

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Abia astept dragobetele

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Cuvintele mele par goale si fara sens, scrierile mele sunt de neinteles, strig dupa ajutor dar nu ma aud in Ecou, realizez doar ca sufletul meu mi-e gol… Mi-e frig fara tine, mi-e frig fara imbratisarea ta, mi-e frig fara NOI DOI… Un fulg de nea este pe fereastra mea… o deschid incet ca sa nu il pierd….in zadar incerc fiinda el se topeste usor e ceva plutitor… il cuprind in maini si incep sa plang nici macar lacrimile mele nu il readuc la viata si plang si plang, iar plang…. ma uit in palma mea care usor se ingheta de la degete si apoi mai sus tot mai sus am inghetat complet… ma simteam ca intr-un cavou fara lumina, fara caldura totul e rece si pustiu. Iar strig, strig din toate puterile vocea imi raguseste si nimic, absolut nimic… De o data vad o umbra care se apropie cu pasi repezi incerc sa imi dau seama cine este dar nu realizez…….ma acopera, ma ia in brate ma saruta dulce, dulce. Deschid ochii si te vad esti TU ingerul meu, esti trist ochii tai se scalda in lacrimi, de ce? Atat de bine ma simt in bratele tale incat nu ti-as mai da drumul nici daca m-ai implora, te strang tare sa te simt, sa iti simt caldura care ma linisteste. Sufletul tau e atat de pur si inocent, stiu si iti explic nu voiam sa pierd acel fulg de nea voiam sa ti-l dau tie dar nu am mai putut s-a topit si am inceput sa plang si apoi nu stiu ce s-a intamplat! Nu te intrista ingerasul meu, acum ma vezi EU sunt cea pe care o iubesti…….nu am putut sa-ti dau in dar fulgul de nea dar ti-am dat inima mea mai mult
ti-am dat chiar VIATA MEA si vreau mereu sa fiu a TA………………Te Iubesc!

| AlexJr11 a răspuns:

Lovite-ar trenu fericirii, trasnite-ar fulgerul iubirii, cadeata-ar in cap un sac cu bani, si-un pupic de la mine cu "La multi ani!"

| Mădă2213 a răspuns:

Un clasic Te iubesc

| JessieXD a răspuns:

Sms? Fratilor... Mai bine trimiteti un SMS decat sa ii spuneti face2face?
f2f e cel mai bine! prin SMS poti mintii, dar f2f mai greu. Ochii nu mint niciodata.

| DoArDeDe a răspuns:

Tu esti tot ceea ce pretuiesc in acest moment. Fara tine totul ar fi alb-negru. Si sti de ce? Pentru ca tu dai culoare vietii mele. Nu o sa te pot uita niciodata pentru ca mi-ai dat mii de motive sa nu o fac. Te iubesc enorm.

| chineze13 a răspuns:

Eu te ador iubite
si-adu-ti aminte, tu,
ca nu sunt doar cuvinte,
tu esti al meu atu!

fata de celelalte
si fata de oricine
tu esti a 8a parte
din lume, pentru mine!

te iubesc si nu uita
ca orice se va intampla
oricine-ar fi in viata mea
mereu mereu voi cauta
mirosul, parul, pielea ta!

| Aquafairybezelesiunicorni a răspuns:

Auzi? du-te pana la magazinul de la colt, nu mai avem finetti.

| shermanbitzz a răspuns:

Drogul alinarii singularitatii mele excomunicate, ma naucesc rafalele stupefiante ale reintregirii momentelor afrodisiace ce s-au dezlegat si dislocat prin destramarea/dizolvarea susceptibila a esentei hialine integrate omogen in corpusculul ce ne arunca intr-un vartej de o valtoare demonica ce ne leapada de viata cotidiana si mentine in imponderabilitate aceasta geneza a interpatrunderii dispersate ce ne difuzeaza intr-o unica entitate ce radiaza de franchete in posedarea mutuala intr-un comun spectru ce urmeaza nazuinta spre asceza noastra in dovedirea acapararii absolutui in planul intrigii amoroase. Fragmentele sparte si devorate haotic de aversiunea starnita de plasticitatea timpului necontractibil ma instiga cu consternare sa reasamblez cu canonie prin demersuri exhaustiv de problematice tot acest travaliu impregnat cu un dulce chin ce imi focalizeaza resursele cognitive sa-mi devoalez admiratia eterna si recunoasterea in fata scenei macrouniversului ce ne-a contopit si care ne dirijeaza cu precautie in traversarea hibrida cu interventii empatice al acestei deslusiri zadarnice a lumii ce scalda sinidisurile printr-o pelicula fina in uzurparea frivolitatii conjuncturilor cosmologice ce ne ingusteaza si suprima prin ingenuncherea si prabusirea statutului de erecti mintali intr-o nepasare oscilanta ce cotropeste si transfigureaza inclinatiile noastre spirituale.
Toate sentimentele nu-si trag absolutul doar din mizeria glandelor, suscitarea interesului pentru deslusirea firii tale engimatice, Infintizimalele sentimente impartasite natural in intimitatea implacabila pentru societate, senzatiile ce-mi vaporizau suferinta si o converteau in patimi inaltatoare cand ne divulgam planurile cotidiene si ne marturiseam unul altuia toate framantarile ca un remediu pentru a ne izola de viata trepidanta a complicatiilor sociale, profunzimea redata prin candoare a momentelor de alinare si de acomodare in taramul acesta edenic care l-am patruns impreuna in parteneriatul de infranare a bestialitatii recurente a naturii ce spumega in iregularitati si simplul fapt ca alternanta si incolacirea noastra ce a subclasat opresiunile ambiguitatii generate din imprudenta infatila, ma determina sa sintetizez aceste fioruri inaltzatoare intr-o singura fraza clarificatoare pentru viitorul ce-l cladim pe fundamentul prezentului ce-l perpetuam si-l dominam cu intransigenta noastra spre apararea edificiului microscomosului expulzat din ciocnirea a doua simpatii: Unde domina iubirea plenara, abosolutul fara relativizare devine o deviza a solutionarii scopului existential, iar acest concept, l-am deslusit si insusit prin atasamentul de angelica ta existenta.

| Bluey a răspuns:

Nu as da vreun sms ci doar i-as face o surpriza persoanei dragi :3

| JaDiDaTa a răspuns:

Uite cam asta mi-ar plăcea mie să primesc. " Iubito eu nu sunt un romantic, nu sunt un poet. Dar sunt eu şi ştiu că mă iubeşti aşa cum sunt. Boul tău şi doar al tău. Azi este Sf. Valentin şi îţi promit că va fi cea mai frumoasă zi pentru tine. pentru mine. Pentru noi. Îţi promit asta. Meriţi asta. Ştiu că după ce vei citi acest mesaj vei sta iat o oră în pat. Aşa că trezeşte-te şi vezi ce surpriză ai în bucătărie. :* Te iubesc.

| abc11 a răspuns:

Nu stiu acum, dar sigur ar fi unul foartee lund, dar cel mai importanat, unul sincerwinking

| deea21deutza a răspuns:

Ii spun ca il iubesc extrem de mult si alte chestii siropoase

| Alexandra200310 a răspuns:

Te iubesc foarte mult iar lipsa ta imi afecteaza viata.Simt ca mor daca nu esti langa mine si as vrea sa fim lipiti si sa nu ne sespartim, pentru ca doar tu imi aduci zambetul pe fata si esti persoana speciala scrisa pentru mine de Dumnezeu.Suntem facuti unul pentru altul.Te iubesc mult de tot si viata mea nu inseamna nimic fara tine.
(Nu e de pe net)

| TCristi a răspuns:

Viata mea a devenit foarte frumoasa de cand ai intrat tu in ea, te iubesc!

| Justlikeme11 a răspuns:

Cel mai romantic! big grin I-as spune ca il iubesc mult, mult, mult si cat de fericita sunt langa el!

| Adrianascumpica98 a răspuns:

Cam asa :
Cu ocazia acestei zile de "Valentine's day ", vreau sa iti spun ca iubirea mea pentru tine nu are capat si creste din e in ce mai mult.De cand ai aparut in viata mea, totul a prins culoare.Inima mea nu vrea sa renunte la tine.Te iubesc si te voi iubi mereu!""

| PuffyÎntrebare a răspuns:

Cu cine iesi de valentine's day?

| iubireposesiva a răspuns:

Nu trebuie sa-i dau un sms, este langa mine tot timpul.De Valentine's Day i-am facut o inimioara din lumanarele parfumate si 2 lebede din prosoape(pe pat, evident).

| purplepanther a răspuns:

Unul pe care sa nul uite prea curand si care sa arate cat tin la el

| Anna1902 a răspuns:

Cam asa : Dragul meu iubitVreau sa stii ca sunt cea mai fericira ca te am langa mine.te iubesc enorm si ii multumesc bunului Dumnezeu ca mi-tea scos in cale cand nu mai aveam nici o speranta...Happy Valentine's my love love struck

| IFAA a răspuns:

Ma bucur ca esti alaturi de mine mereu, te iubesc! Ceva simplu.

| White100 a răspuns:

,,Aud vibrand vocea ta in toate zgomotele lumii.'' Mi-e dor de tine in fiecare secunda. Astept sa ne vedem iubirea mea. Pupicii

| tyby23 a răspuns:

Te iubesc! Te iubesc așa cum nu a mai iubit nimeni niciodată și nu va iubi nicicând! Te iubesc așa cum nu au iubit toți cei dinaintea mea luați la un loc! Te iubesc tot mai mult cu fiecare zi ce trece și iată de ce aștept cu dor și nerăbdare ziua de mâine! Te iubesc mai mult decât se scrie prin cărți sau se arată prin filme! Te iubesc mai mult decât mă iubesc pe mine însumi sau orice alt lucru de pe lumea asta! Te iubesc, puiule!