| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| ElleElenaElle a răspuns:

Un simplu si frumos "Te iubesc".

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Ai parut pe strada mea cand credeam ca totul nu are sens, cand eram suparata, si cand soarele numai iesise de mult pe strada mea..Ai venit ca o raza de lumina si m-ai luminat!♥
M-ai facut si ma faci puternica in fiecare zi! Doar o atingere si simp ca sunt nemuritoare, doar sa-ti vad zambetul si simt ca sunt cea mai implinita!
Esti cel mai frumos lucru din viata mea!
Te iubesc mult, mult de tot si-ti voi dovedi in fiecare zi!

| Anastasia1997 a răspuns:

Ii marturisesc iubirea pe care i.o port si incer sa ii aduc aminte prin tot ce am trecut si clipele frumoase petrecute impreuna. Iubirea nu consta intr.un mesaj de Valentine`s Day, doar sa ii arat cat il iubesc printr.o atentie mica :*

| DarkJoice a răspuns:

Sufletul tău atârnă în cămara inimii mele, ca o slănină în pod! laughing

| Painkeeper a răspuns:

Un SMS prin care sa exprim tot ce simt atunci cand il privesc, cat de mult as vrea ca noi sa fim unul langa celalalt, sa il pot atinge, sa il pot imbratisa o viata si sa ii simt bataile inimii langa inima mea, motivul meu de a trai. Sunt o fire cam siropoasa de fel, cred ca i-as scrie un mesaj in maximul de caractere. laughing

| dragonladyflame a răspuns:

"Sa iubesti pe cineva e ca atunci cand desi vezi gardul pravalat al gradinii lui, ii admiri florile.Desi iti arat asta in fiecare zi, astazi cuvintele Te Iubesc prind alta semnificatie, una mai apropiata de adevarata semnificatie a celor doua cuvinte.Let the love grow."

| deny2002 a răspuns:

Te iubesc enorm de mult!

| Miiku a răspuns:

De ce i-as da sms cand as putea sa ii soptesc in ureche? :3

| lollipops a răspuns:

Te smotocesc tot daca nu-mi iei ce cadou vreau eu.

| xFire8789 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun acum ce vreau.Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC.

| FURRIA a răspuns:

Ma plictisesc asa ca am decis sa ii trimis un sms celei mai frumoasa fete din lume

| IuseinLavinia a răspuns:

A iubi pe cineva e totul! Dragostea te face sa treci peste orice obstacol ce ti se pune in cale. Cand IUBESTI inseamna ca traiesti! :X:X:X

| DennySa660 a răspuns:

Nu trebuie sa fie Valentine's Day ca sa ii scriu un sms romantic, in fiecare zi in spun cat de mult il iubesc si cat de fericita sunt de cand a intrat in viata mea.In fiecare zi ii scriu cel putin un sms romantic ♥

| caiboiul a răspuns:

La muti ani iubito te iub
esc mult

| scorpiaX a răspuns:

Iubitule... ti-am demonstrat de multe ori ca te iubesc si ca tin la tine dar te rog si eu sa ma asculti cand iti zic sa duci gunoiul

| nutsa a răspuns:

"Vino mai repede acasa.Te asteapta o surpriza.Te iubesc in fiecare zi tot mai mult!"

| IzabellaLove a răspuns:

Daca as avea la multi ani porcusorule! Ce mi-ai luat? laughing

| JustArmy a răspuns:

Kinky kinky
Joy joy
I'm your little sex toy. Love you!

| GrumpyGirl a răspuns:

Eu nu cred ca ar avea nevoie de un mic tex care s-o/sa-l indulceasca, deoarece nu vorbele, ci faptele conteaza. dar daca as face asa ceva as spune: Tu esti prima persoana la care ma gandesc de dimineata si prima la care ma gandesc cand adorm, dar mai ales aceea langa care as vrea sa-mi traiesc ultime clipe. Cand ma apropii de tine simt cum inima mi bate din ce in ce mai tare si mii de fluturi imi zboara in stomac. Cand te vad toata lumea din jur dispare, totul e roz, sutem doar noi doi. Fiecare minut fara tine inseamna un chin. Sper ca tu sa simti la fel. Dar orice mi-ai spune sau orice ai face sa stii ca inca te iubesc si nu as vrea sa te pierd. Hope will be 4ever together

| anitza2000 a răspuns:

De dimineata unul cu "Buna dimineata, sunshine!" pentru a incepe ziua cu bine, stiind ca ma gandesc la el.

| Mariiuta a răspuns:

Te iubeeesc.

| BeautifulAngel a răspuns:

Pentru noi, as vrea ca fiecare zi sa fie o sarbatoare a dragostei… Dar de ce spun "as vrea"… chiar este asa…
Cu toata dragostea din lume a ta iubita.

| Androphyla a răspuns:

Te iubesc si imi doresc sa fii langa mine pentru tot restul vietii mele, sa fim fericiti si impliniti sufleteste! happy

| Simonika1264 a răspuns:

Te iubesc nebuneste! Asta e tot ce conteaza

| Ana90088 a răspuns:

I-as trimite dar n-am cuilaughing ..asa ca nu am de ce sa ma gandesc acum la ce as putea sa-i trimit

| Vlad93 a răspuns:

Vreau să îti mărturisesc că tot ceea ce simt eu pentru tine este dragoste. Da, pînă la urmă am spus-o. Mă simt si eu uimit si coplesit de stările si trăirile care dau năvală în sufletul meu. Ceea ce simt nu pate fi descris în cuvinte, e prea intens, prea de neînteles pentru mine, care nu am simpit niciodată pînă acum asa ceva

| nicoalina a răspuns:

Vrei să...

| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Dragul meu, sa nu cumva sa uiti sa imi cumperi un cadou!

| KentNanotek a răspuns:

Rose for red,
Red for blood,
Blood for heart,
Heart for you
And you for Me :* ♥

♥ I love you ♥

My name is " I "
My problem is " LOVE "
And my solution is " YOU " ♥

Te iubesc, sa nu uiti asta! ♥

| marinela92 a răspuns:

In niciun caz ceva exagerat de siropos...bleax, sunt fata si chiar daca e vdays un mesaj romantic pentru mine ar suna asa, si nici nu e foarte lung, e perfect sintetizat in 2 cuvinte : Te Iubesc