| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| StefanMV a răspuns:

Nu i-as da sms jumatati mele in acea zi pentru ca ar fi langa mine. Chiar daca nu ar fi nu i-as trimite un amarat de sms cat timp as putea sa o sun si sa imi exprim mai bine sentimentele.

| Sexxy a răspuns:

'esti tot ce iubesc, simt si traiesc'

| Camytza2003 a răspuns:

Mi-ai fost alaturi la bine si la greau, mi-ai sters lacrimile cand plangeam, iar azi cu dragoste iti zic un mare TE IUBESC

| Bog312 a răspuns:

Te iubesc mult! Esti cea mai frumoasa!

| BlackAngel33 a răspuns:

''A mai venit o zi in care ne celebram relatia. o zi in care totul e permis, in care sa ne zambim pur si sa ne aratam cat de mult ne iubim. Sa lasam razele de soare sa ne invaluie cu atingerea lor si atmosfera placuta de iubire sa ne prinda in jocul ei firav. Te iubesc! ''

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

"Astazi este Valentine's Day, e o zi care imi aminteste ca nu trebuie sa existe o anumita zi, sa iti pot spune ceea ce simt pentru tine.Te iubesc"

| albonifiras06 a răspuns:

Te iubesc din inima draga mea!

| serenavand a răspuns:

Ceea ce chiar ii voi trimitebig grinaca as fi o stea ti-as da stralucirea ei, dar din faptul ca sunt o simpla fata nu iti pot da decit dragostea mea.Din clipa in care te-am vazut m-am indragostit de tine.Te iubesc mult, a ta iubi.

| Alleeeeeeee a răspuns:

"Te iubesc!"

| DenyBuby a răspuns:

Pai,*jumatatea* mea nu mai exista, a existat mai mult de 3 ani -_- ne-am iubit si chiar daca ne-am iubit si inca o iubesc lui nu ii pasa deci...

| napolitaneee a răspuns:

Tee...iubeeeeeeeeeeeeeeeesc!

| NeyyMar11 a răspuns:

Iubit-o hai Noaptea asta sa nu dormim laughing

| VOXaware a răspuns:

De Valentine's Day eu nu as da un sms romantic, i-as face o vizita cu un buchet de flori, o felicitare si un sarut, sms-urile sunt mereu aceleasi,, Esti floarea vietii mele" sau,, Te iubesc nespus dragostea mea".
Daca dragostea este atat de mare intre doua persoane, sa se vada, nu prin mesaje.
Oricum, chiar daca nu sunt sigur ca o sa fac asa ceva, mesajul meu ar fi :
" Ochii mei, dragostea mea, nu stiu cat poate sa iubeasca un om, nu vreau sa incerc sa ma opresc acum. Dumnezeu si toata lumea a afle ca, dintre toate fetele din lume, nici una nu este ca tine, atat de frumoasa, eleganta si, mai ales, iubitoare, si esti a mea, Te iubesc!"

| lizzyluizacristina a răspuns:

Te Iubesc Mult Iubi Si Nu As Vrea S a Ne Despartin

| LightOfDeath a răspuns:

" Toate momentele petrecute pana acum alaturi de tine au fost superbe! Acele glume care ma faceau sa nu ma pot opri din ras, comportamentul copilaros si romantismul tau... ma determina sa cred ca din pacate pentru tine... vreau sa ramai alaturi de mine cat mai mult! Te iubesc! "

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Până la capătul lumii aş merge să te caut
De tine nimic nu ma poate desparţi
Aş trece peste şapte mări ca să ajung la tine
Până la capătul lumii te-aş urma
Oriunde ai fi te voi găsi
Nimic nu e mai important
Decât să fiu alături de tine
Cum să-mi imaginez viaţa asta fără dragostea ta
Dacă am nevoie de tine ca si de apa
M-ai distruge dacă ai inceta sa ma iubesti
Mi-ai provoca o rana mortala...

| SkyBlue a răspuns:

"Ador să-ți văd zâmbetul larg, râsul, vocea, tic-urile, ochii tăi căprui, îndreptați cu atenție și blândețe spre mine. câteodată pe furiș, dar observ și mă prefac că nu văd nimic. Roșesc inevitabil când ochii noștri se întâlnesc întâmplător, dar nu mă las și răspund cu un aer curajos înapoi... poate că mă crezi nebună, ciudată, aiurită, dar știu că ești un mare mincinos, îți ascunzi timiditatea după o mască.și poate asta mă face să te iubesc atât de mult. Hai să creem și alte momente frumoase, să fotografiem zâmbete de neuitat, hai să ne iubim până-n ultima clipă a vieții noastre. Te iubesc! puppy dog eyes "

| SexycoldVamp a răspuns:

Azi e Valentine's Day! Azi se presupune ca trebuie sa ne declaram cat de mult ne iubim.Ei bine, eu nu o s-o fac, pentru ca eu te iubesc la fel, sau poate si mai mult in fiecare zi! :*

| mariusice a răspuns:

Scuze iubire azi trebuie sa raman peste program nu ma astepta te iub
esc

| Gabiᅠ a răspuns:

Daca nu ai prieten, stai toata ziua in pat, privind filme.

| LoveSmiley a răspuns:

Pentru mine un simplu "te iubesc " este perfect

| ByByEly a răspuns:

Chiar daca stiu ca nu esti acum langa mine sper sa stii ca pentru mine nu exista o alta zi a indragostitilor, decat ziua in care noi suntem fata in fata P.s. stiu ca ziua asta e maine deci de abia astept I LOVE YOU :*

| MariaHorran a răspuns:

Dragul meu, azi facem 1 an de cand suntem impreuna. De atunci, viata mea este din ce in ce mai buna. 12 luni petrecute cu tine, mii de saruturi si cateva certuri, dar esti un iubit minunat. Intotdeauna mi-ai adus aminte de cuvintele "Fapte, nu vorbe!", si iti multumesc din toata inima. M-ai alintata si m-ai iubit! Ai tinut la mine cat tii tu de inima ta! Te iubesc! Si sper ca ti-am aratat asta de 100 de ori

| Biancays a răspuns:

Esti ceeel mai buun iubit te iubesc asa mult si vreau sa ma casatoresc cu tine sa facem 20 de copii oh ba nu 30 :3 ah asta daca nu cumva imi iei ce ti-am zis.puppy dog eyes rolling on the floor)

| Scurtu_Catalin_1969 a răspuns:

Iubito toate sunt pana la bani, pa.pa.

| Miss009 a răspuns:

Intrebarea iubitei de Valentine's Day:
-Iubitule, de ce ma iubesti?
-Pentru ca esti adorabila.
-De ce sunt adorabila?
-Ca taci mereu! laughing))
Glumesc! Mesajul ar fi:
Never forget me and i will never forget you!

| mihapop a răspuns:

Te iubesc si vreau sa fim mereu impreana

| CrinaCorban a răspuns:

Nu stiu. Poate ca daca as avea o jumatate i-as trimite un mesaj cu "Te iubesc" sau nu stiu. Ceva in genul ^_^

| Haosen a răspuns:

Degeaba ii dai un sms, trebuie să-i arăţi că o iubeşti prin fapte, nu prin sms-uri.
Un sms cu "Te iubesc" eu zic că e de ajuns.

| R3laXaTT a răspuns:

Te iubesc din suflet si esti tot ce am mai scump