Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

Acapulco

| CristinaCtC a răspuns:

In Veronala balconul Julietei si in Paris!

| MyLittleCupcake a răspuns:

In Hawaii sau la Paris

| MysticWayz a răspuns:

O vacanţă în Insulele Maldive, arhipeleagul fiind ca un puzzle de coral din peste 1000 de insule, înconjurate de ape limpezi de culoarea turcoazului.

| IoanaSorina a răspuns:

Pariss blushing E un fel, orasul dragostei >big grin

| StefanMV a răspuns:

Daca as putea as duce-o intr-o calatorie prin lume si i-as arata cele mai frumoase privelisti din diferite parti ca de exemplu Turnul Efel, Marele Canion...

| Elena_Mihaela_Buculei_1983 a răspuns:

La munte

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Paris

| IFAA a răspuns:

In Afgaistan, destul de extravagant nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Paris..ca doar e orasul dragostei ^_^

| Dulchycha a răspuns:

In Romania la Poarta Sarutului si as saruta-o.

| NoOneCanStopDeth a răspuns (pentru IFAA):

laughing)))) hai ca esti tare.
Ala da un loc extravagant.

| Elly94sweet a răspuns:

Las Vegas!

| daniela4853 a răspuns:

In Paris, in Londra, in NY... orasele mele preferate laughing) sincer acolo as merge eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca sa-i arat dragostea jumatatii mele as opta pentru Burj al-Arab.
De ce?
Este un hotel de lux in Dubai, fiind cunoscut drept singurul hotel de sapte stele din lume, oficial clasificarea fiind de cinci stele de lux.
https://www.google.ro/......ps?/search
O seara frumoasa!

| Kristinca99 a răspuns:

O vacanta in munti!

| LightOfDeath a răspuns:

Intr-un loc in care chair si-ar dori sa petreaca o vacanta! Nu ar trebui sa fie neaparat extravagant! Ar trebui sa fie locul in care si-ar dori cel mai mutl sa mearga! (si posibil din punct de vedere material) Londra, Paris, Venetia si chiar si anumite locuri din Romania!

| 1999dia a răspuns:

L-as duce la Londra pentru ca e orasul nostru de suflet!

| DariaHàhaa a răspuns:

Cred ca in Dubai. Este foarte frumos si am mai fost acolo cu parintii mei 2 ani la rand!

| Kovacs06maria a răspuns:

Pe o insula tropicala, unde sa culoarea apei sa fie precum smaraldul iar nisipul asemea lunii.

| Ensiferum a răspuns:

In Thailanda!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

As duce-o Intr-o calatorie cu pluta pe Dunarebig grin

| YumiSukinanda a răspuns:

In Dubai. :X!

| YumiSukinanda a răspuns:

In dubai

| FaKeN a răspuns:

Nici unde ca e criza o tin acasa cu o cina romantica. si o sampaniehappy

| nicoalina a răspuns:

În Maldive

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Iubitul luI Skillz: Mi-as duce iubita in Ibiza, unde m-as pune in genunchi in fata tuturor cu 101 de trandafiri, unde 100 naturali si unul artificial. De ce? Pentru ca toti se vor ofilii, mai putin unul. Acela va fi dragostea noastra.

| mariii11 a răspuns:

Dubai.

| dRiNNNkeR a răspuns:

In Caraibe... Sa admiram peisajul incantator big grin

| VirusS97 a răspuns:

La mare, oriunde să fie la mare