Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

La Paris

| DarkOrbitMoon a răspuns:

In Norvegia.happy

| Camytza2003 a răspuns:

La Paris

| rabbit2014 a răspuns:

Eu cu El locuim in Paris de 3 ani, si azi de ziua indragostitilor o sa ne plimbam cu iahtul, se inchiriaza pe jumate de ora si pe ora, dar visul meu este in Dubai, macar o zi

| iuliaa9974 a răspuns:

New York

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as duce jumatatea in Romania..pentru ca noi suntem romani..de ce trebuie sa plecam nu stiu pe unde ca sa ne aratam dragostea..eu zic ca. daca aici, in Romania ne-am cunoscut..aici vom traii mereu.

| FoundYouLover a răspuns (pentru ByByEly):

L-as duce cu iahtul pe o insula privata inconjurata de ocean, unde ar fi o vila luxoasa numai pentru noi.

| PVAAVU a răspuns:

In locul in care si-a dorit mereu sa mearga+locul in care am vrut eu mereu sa merg+orasul lunilor de miere.

| ByaNka2799 a răspuns:

In Paris, orasul dragostei si la Verona.

| LTAA a răspuns:

Într-un sejur la Salonul Auto de la Geneva din Martie.

| Rubyrubyy a răspuns:

In Londra la Paris in orase mai mari sau in muzee...

| serenavand a răspuns:

I-as face o excursie prin orasele cu amintirea dragostei eterne cum ar fi Paris sau Roma, Venetia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie de asa ceva ca sa iti arati dragostea. Dar oricum... as opta pentru America.

| Paula_Bicozan_1972 a răspuns:

Hawai happy

| 010123 a răspuns:

La Paris, orasul luminilor si al iubirii.

| SookiexD a răspuns:

Pe o insula privata big grin bronz, fructe tropicale etc big grin

| positivity a răspuns:

O vacanță în care să putem vizita toate orașele din România, în două săptămâni!

| BeautifulAngel a răspuns:

In Hawaii

| 은별_봉_1996 a răspuns:

Coreea de Sud, pe insula Jeju sa vedem cascada CheonJiYeon(천지연) si pe urma in turnul Namsan(남산) ca sa lasam acolo un lacat colorat cu numele noastre ca semn al iubirii noastre big grin

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Jamaica happy

| Madalina21818 a răspuns:

In Dubai

| Mariiuta a răspuns:

In Dubai

| N3r01 a răspuns:

In honolulu

| anitza2000 a răspuns:

La munte, oriunde, iarna pentru ca stiu cat de mult isi doreste sa se dea cu snowboard-ul big grin

| dryft3r a răspuns:

La Paris sau Hawaii.

| Liviu_Tanase_1988 a răspuns:

Pai am merge in locurile dorite, o vacanta exotica pe o insula putin locuita, linistita. Sa fim doar noi doi, oceanul si natura!

| deny2002 a răspuns:

In Paris sau in Verona

| Sexxy a răspuns:

Undeva pe o insula exotica, numai noi doi si iubirea, inconjurati de simplitatea naturii

| SexycoldVamp a răspuns:

La Roma...

| Socaciu_Bianca_1997 a răspuns:

I Hawaii!