Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| JokerMato a răspuns:

Trebuie neapărat vacanţe extra-extravagante pentru a arăta cât de mult iubeşti pe cineva? Nu prea cred.

| Miiku a răspuns:

As cumpara o stea, as denumio dupa numele ei si am pleca cu o racheta. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce i-ar placea ei. Daca ar avea aceleasi gusturi ca mine as duce-o in Hawaii, sa stam pe plaja si sa ne imbratisam admirand marea.

| DunkelheitBu a răspuns:

Da' ce sunt eu? Miliardar? Daca vrea sa se duca sa munceasca si hai in vacanta. In bucatarie nu-i mai place.

| JaDiDaTa a răspuns:

Mulţi ar spune locuri magnifice. scumpe. de vis. Eu aş alege un loc semnifictiv pentru el. I-aş întreba prietenii, părinţii unde a vru el mereu să meargă. Dar dacă ar fi după mine aş alege Ţara Galilor. big grin

| Latinmoon a răspuns:

O vacanta in Florida.

| dragonladyflame a răspuns:

Undeva in Asia estica, o calatorie in care sa ne punem in valoare relatia si sa desoperim lucruri noi.

| Painkeeper a răspuns:

Oriunde as fi cu persoana pe caree o iubesc ar fi minunat! Cred ca as prefera un loc izolat in care sa fim doar noi doi, oricum, chiar daca am fi in mijlocul strazii pentru mine tot el ar fi singura persoana pe care o vad.

| Alin_Stoica_1977 a răspuns:

Clar in Dubai!

| sexymamma a răspuns:

In dubai

| M1hai a răspuns:

In Japonia happy

| Neo12 a răspuns:

Maldive

| 4K985TY a răspuns:

Cu toții ne dorim vacanțe cît mai plăcute, în care sa ne relaxam și să vedem locuri unice. De aceea, am putea să uităm pentru o clipă de „nicăieri nu-i mai bine ca acasă" şi să ne luăm zborul spre lumi noi şi fascinante.
Eu as alege Parisul pentru ca e un oras al dragostii nemarginite.

| ElleElenaElle a răspuns:

La Paris.

| Zeblankob a răspuns:

La carciuma la intrarea in sat.laughing))

| napolitaneee a răspuns:

In camera mea. laughing))) glumesc.La Paris cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa la mine :3

| IuĿii a răspuns:

Peste tot.

| marinela92 a răspuns:

Intr.o jungla, suntem 2 salbatici nebuni unul dupa altul :3

| johny192 a răspuns:

Haway

| Gusa_Anca_1999 a răspuns:

La Paris, deoarece este orasul iubiri

| loveisfreedom a răspuns:

Pe o plaja in Hawaii

| ZAXELS a răspuns:

In vulcan laughing

| NebunaTha032 a răspuns:

L.A.

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

De Varahee hee))

| mariusice a răspuns:

Paiiiii cred ca in vacanta de vara la mamaia la tara

| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Eu zic ca in venetia ca e orasul indragistitilor sau oriunde ti se pare ca ii place

| PisiDePis a răspuns:

Intr-un tur al oraselor Paris, Roma, Madrid, Elvetia ♥♥:3:3

| nutsa a răspuns:

In Noua Zeelanda. Este visul lui de mic copil, pe care as vrea sa i-l pot indeplini.

| lizzyluizacristina a răspuns:

In Paris Si Sa Dormim O Noapte Acolo Sus Cu O Cina Romantica