| Ligiasiursus1 a întrebat:

Ai idee ce lucruri iar atrage pe copii. Gen sunt la un voluntariat și fac o acțiune prin centrul orașul unde ar trebuie sa oferim ceva oamenilor și cine vrea ne oferă o donație

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu coordonatorii voluntariatului, ca ei sunt cei care decid ce se ofera si se poate face in acest sens.

| Konstantinos99 a răspuns:

Dulciuri, ciocolata o jucarie o masinuta simpla depinde si de nivelul de varsta

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Cred ca o igienizare intr-un parc public este potrivita. Oferi ceva oamenilor ia ADP care nu au multi angajati da cate o prajitura si desigur diplome.