| Tzelu a întrebat:

Buna,am nevoie de toate resursele de care dispuneti.Anul acesta vreau sa fiu productiva.As vrea sa fac voluntariat, as vrea sa particip la diverse proiecte.Sunt din Galati si as fi vrut sa fac voluntariat in alt domeniu decat copii saraci si batrani. Ceva cu mai multe domenii cum sunt voluntariatele de la cje, partide etc.As fi vrut sa fac voluntariat pentru copii cu cancer, dar nu cred ca o sa gasesc.De asemenea da-ti-mi orice site cu proiecte chiar si online.
Ideea e ca vreau sa imi ocup tot timpul anul acesta cu lucruri care sa ma ajute in cariera,deci orice idee aveti, va rog frumos sa mi-o transmiteti.

2 răspunsuri:
| OQdpNet a răspuns:

Am putea colabora pe un proiect educational. Este conceput de mine, se intinde pe 2 ani, iar eu, pentru ca am si o slujba, nu-mi permit sa lucrez decat cu 4 clase. Mi-am propus sa iau 2 clase de a 6-a si 2 de a 7-a. Daca esti interesat, putem colabora.

| Tzelu explică:

Imi pare rau, dar eu sunt la liceu