| 3mil a întrebat:

Am si eu nevoie de diploma pentru voluntariat si nu stiu nici macar o organizatie in afara de crucea rosie MA PUTETI AJUTA?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ai ce face cu o diploma pe care o poti cumpara ci treci la fapte

Răspuns utilizator avertizat
| Aylee a răspuns:

Vezi ca aici vorbim despre sex si dragoste, nu despre crucea galbena

| cool1 a răspuns:

Centrul de Voluntariat pe plan local, national si mondial.Sti, azi chiar am mers la un centru de voluntariat(pe plan continental)si erau acolo voluntare din Portugalia Spania si Elvetia.