Întrebare recomandată | AndreeaCr a întrebat:

Ati vazut campania de maine prin care daca donezi sange castigi o invitatie la UNTOLD sau NEVERSEA? Aici aveti evenimentul: http://bit.ly/2sYE3ra

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stii ca asta este spam si pentru spam se poate suspenda contul?

| AndreeaCr explică (pentru Salontanul):

Nu este deloc spam, este doar raspandirea unei informatii intr-un scop nobil. Este mare nevoie de sange in tara noastra si orice propagare a informatiei este de folos.

| Random123456 a răspuns:

Normal, pana si pentru a dona sange e nevoie de o "rasplata" in Romania ca de, nu pot oamenii sa fie mai de "Doamne ajuta". Cred ca in ziua aia s-a facut coada la usile spitalelor pentru a dona sange, iar in restul zilelor bate vantul... cu tot cu frunze happy

| andrabella a răspuns:

Da am vazut ca foarte multi au donat.