| yinna a întrebat:

Buna am 14 ani si vreau sa devin voluntar! Sunt din Rm.Valcea si mi-ar place sa ajut mai mult copii.ma puteti ajuta cu ceva informatii si fundatii care au filiala in rm. valcea? Vaa rog?love struck

Spuneti--mi cat mai multe.lasa-ti msj la privat daca sunteti voluntar in vl pls love struck

3 răspunsuri:
| underground22 a răspuns:

Ai putea sa intri in comunitatea AIESEC, doar ca inscrierile s-au terminat pe 1 iulie pentru campania Learn to Change the Future. Cred ca se vor face inscrieri in primavara. Pentru mai multe detalii ai putea intra pe site-ul lor : http://www.aiesec.ro/

| ipolit a răspuns:

A.S.C.O.R. Valcea... este o organizatie cu filiale in toata tara, dar si in comunitatile din DIASPORA si au si tabere pentru membri lor in toata tara, dar si la mare si munte, la valcea este infiintata recent!