| gasgicarul1998_8295 a întrebat:

Buna as dori sa imi caut ca un fel de loc de munca da nu chiar asa :
sunt din oradea si suntem o gasca ce tineri intre 10 -14 ani si am dori sa impartim asa numitele pliante cu reclame de la dif firme
poate vi se pare ca suntem prea mici dar astai viata nu avem ce face ii vacanta si neam gandit sa facem asa ceva
gasca cuprinde 3-4 copi incluzanduma si pe mine

daca stiti unde as putea dati-mi un pm la : sebi_sebastian73@yahoo.com

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si tu cauti un loc de munca unde chiar nimeni nu are interes + ca esti prea mic.

| ionutz0116 a răspuns:

Aveti totusi o varsta cam mica ( fara suparare ).Ca sa fiti angajati de o firma trebuie sa aveti cel putin 16 ani impliniti. Puteit fi abgajati si de la 15 ani dar, doar cu acordul parintilor si doar cateva ore pe zi ( 4 ore cred )

| PlfacT a răspuns:

Scz frate esti prea mic chestile aste le poti face doar daca unu dintre voi trebuie sa aiba 18 ANI.