| MarioPatrascu a întrebat:

As dori să întreb dacă știți vreo firmă de împărțit pliante sau ceva de genul care să angajeze la 16 ani, caut de muncă de mai mult timp totuși nu găsesc nimic.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt destule firme din astea.Ai cautat pe internet? Sau pe grupurile specifice?

| UserRo10 a răspuns:

Salut. Pe Fb gasesti grupuri pentru angajari in diverse orase. Intra in cel de langa tine si sigur gasesti. Stiu ca Profi, Kauflanda, etc mai livreaza pliante in blocuri