| JeSuisElle a întrebat:

sunt in clasa a VIII-a si trebuie sa aduc portofoliul la biologie(in a VIII-a se face ecologie)si nu stiu ce sa pun in portofoliu am niste materiale dar nu sunt destule.Cine imi da cele mai bune idei dau funda.

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Pune poze multe, informatii diverse, o rubrica cu,, stiati ca?"(unde sa pui curiozitati), lipeste pe foi niste materiale de ex plastic, punga, o imagine cu cineva care arunca gunoi pe jos si scrie cu negru,, daunator mediului"sau pune o poza cu reciclarea, cu cineva care ajuta mediu si scrie,, favorabil mediului"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie si tu despre plante fructe