| DamiPapucii a întrebat:

Cam ce trebuie pus intr-un portofoliu de biologie, clasa a 6-a semestrul 2

Răspuns Câştigător
| elleme a răspuns:

Buna! Am avut si eu portofoliu la biologie in clasa a 6-a, si am si acum intra 7-a. Profu nostru, de fiecare data cand am facut cu el ne dadea sa facem un desen sau doua la o lectie. De exemplu : azi avea sa facem AMIBA ne dadea so desenam din carte si sa scriem pe desen componentele ei. Incerca sa faci si tu acelasi lucru, la fiecare lectie cate un desen sau doua si daca vrei poti scrie de pe net sau dintr-o carte informatii pe care nu leati discutat la clasa dar sa fie legat de lectia aceea.
Funda?

1 răspuns:
| InnocentKid91 a răspuns:

Insecte.