| Nattymiruna a întrebat:

Buna TPU am niste haine noi de donat pentru fete de varsta 17-20 ani si nu stiu ce sa fac cu ele e cineva care are nevoie de haine din Craiova sa fie
Dau fundita

2 răspunsuri:
| alin131 a răspuns:

Nu stiu dar iti admir gestul.

Mai cauta ori aici ori pe siteuri de donatii. Te ajuta Dumnezeu sa gasesti pe cineva care chiar are nevoie de ele.

| Sandor12921 a răspuns:

Mergi la rromi din zona si eu le-am cumparat haine noi, asa doar de placerea de a darui, iar dupa spusele oamenilor pe care i-am trimis sa le doneze ei au fost foarte fericiti si recunoscatori.