| Alee_9909 a întrebat:

Cati dintre voi ati fi pro crearii politiei animalelor? Dar contra?

Răspuns Câştigător
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Eu as fi prima pentru ca in Romania sa se creeze Politia Animalelor.
Ador foarte mult animalele si cand vad una ranita sau neajutorata imi zic in gand:,, ce bine ar fi sa existe si in tara noastra Politia animalelor, poate le ar ajuta mai mult decat asa putea eu.''.
Da Maddy sunt pro.
ps:Iubesccccccccccccccc animaleleeeeeeeeeeee: x: * >:d< :* love struck

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt Pro. Avem nevoie de asa ceva. Dar deocamdata sunt multe alte probleme mai importante. Deocamdata asta este un lux.

| pwp a răspuns:

Pro

| lovenotsex a răspuns:

PRO desigur, dar nu se salveaza vieti omenesti, dapai viata unui biet animal.Nu sunt camine pentru oameni, e total dezinteres, dapai a unui animal. Dupa parerea mea nu va fi in viitorul apropiat asa ceva in Romania, iar daca se va infiinta de catre stat va fi de mantuiala.

Răspuns utilizator avertizat
| sy46 a răspuns:

Pro. Nu exista niciun motiv, in opinia mea, pentru care cinvea ar fi impotriva

| AnemonaP a răspuns:

Pro desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt Prohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare pusa de un copil si o gramada de raspunsuri timpite.
Politia animalelor exista! http://www.politiaanimale.ro/ ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca toti suntem pro politiei animalelor, dar stiam ca sa infiintat, mi-ar place ca pe mine sa ma puna sa le fac oamenilor ce le-au facut ei la animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PRO! iubesc animalele mie imi e mila mai mult de animale decat de oamenii find ca oamenii ucid sunt rai etc...Deci PPPRRROOO!

| `KiddO` a răspuns:

Pro! Ma intreb cine ar putea fi contra straight face

| ViseMaicăVise a răspuns:

PRO! Urasc oamenii care batjocoresc animalele ca si cum ar fi niste papusi.Au si ele dreptul la viata si la sanatate, la fel ca noi.

| gynutza_5762 a răspuns:

Eu sunt pro

| Blake1 a răspuns:

PRO desigur!

| ruxy_4476 a răspuns:

Si eu sunt pro

| DeeDee_9541 a răspuns:

Intradevar politia animalelor exista dar nu e prea eficienta 9cel putin asa cred eu) pentru ca nu cred ca daca acum eu sun la ei, ei vor veni la mine si v-or lua cateii ramasi orfani de la mine de la bloc...

dar sunt pro facerea uneia mai bune dau imbunatatirea celei actuale happy