| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ONG-urile care se ocupa cu sterilizarea si protejarea cainilor vagabonzi? Credeti ca isi fac treaba?

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Incearca sa rezolve si ei aceste probleme "spinoase ", dar nu reusesc intotdeauna sunt prea multi caini si prea putini voluntari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu personal urasc caini vagavonzi am in fata blocului o multime nici nu poti sa i mai nr me frica de ei au venit org-uri da n-au facut nic

| naya a răspuns:

Probabil... dar mai mult m-ar interesa daca noi suntem protejati de cainii vagabonzi.