| dansatoarea11 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute? imi doresc mult un caine bichon franse. fac pe 8 decembrie 2011 11 ani.stau la apartament.acum stau la mamaie sa pot sa renovez la apartamentul meu si a parintilor. tata vrea un caine dar mami nu.mai este si fratele meu la misloc.si el vrea unul ca sa nu ne certam pe el(caine). deci trebuie sa ii conving sa imi ia doi.va rog dati-mi sfaturi.

Răspuns Câştigător
| ღdiaღ a răspuns:

Roaga-o si fate suparata dintrodata dar un caine e o respinsabilitate mare si poate de aceea nu vrea mama ta, eu am pisica, mai incearca, spune-i ca vei face (ceva ce sti tu ca o bucura)mai incearca cu unul(caine)succes... funda?! duc lipsa

1 răspuns:
| dansatoarea11 explică:

Deci cum pot so conving pe mama