| RappMusicc a întrebat:

Stau la curte si am curtea mare si plina de gazon si frumoasa dar lipseste ceva. Un caine. Am mult gazon si braduti dintr-aia mici dar parintii mei nu vor sa imi cumpere un caine. Am la mamaie 2 caini un Ciobanesc Mioritic si un Bichon dar as vrea si aici sad. Vreau un Boxer sau ceva usor de intretinut sa nu zica ca nu au timp sau asa dar ei nu vor din cauza gazonului.
Cum sa ii conving? Dau funda!

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

laughing stiu cum e. propunele sa il tii legat in lesa poate asa o sa vrea.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Danzell):

Eu am un caine in curte dar vreau un bichon d-ala micut si dragalas dar nu ma lasa sa-l tin in casa.laughing

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

UpslaughingRaspunsul era pentru rapmusic dar din greseala ti l-am trimis tie...straight face

| Danzell a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Poti sa il stergi si sa il reposteziwinking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Danzell):

Eh,lasalaughing

| BrightAsTheSun a răspuns:

Well well well...in primul rand ei trebuie sa isi doreasca, asa, macar putin. Daca ai TU grija de el, adica parintii tai sa nu te ajute cu nimic ar fi ok.Dar daca le place sa aiba o gradina frumoasa si pusa la punct...cam slabe sanse.Eu am avut un Bichon intr-un apartament cu 2 camere.Iti dai seama? Altcumva.din banii tai. Daca el face ceva afara, executi meseria gunoierului fara sa mai gandesti.Era o gluma, trateaz-o ca atare!