| raluka20 a întrebat:

Cum as putea sa ma duc voluntar la un centru pentru salvarea animalelor de la disparitie?

2 răspunsuri:
| dya333 a răspuns:

Simplu te interesezi cauti centre voluntariat din judetul tau daca sunt asta nu stiu sau pe nettongue

| simf a răspuns:

Raluca, noi nu avem asa ceva. insa ai putea merge voluntar la rezervatia de la zarnesti, acolo ingrijesc ursi batrani care au fost la circ, chinuiti, orbi, cu oase deformate, abuzati de oameni.
aici: http://povestidangheorghe.blogspot.com/, pe 9 octombrie a fost postat un reportaj despre ei.