| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Server offffffff!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi din cauza metinului si eu nu stiu de unde sa-l dawloades

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau si iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe servar si intriabal pe GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti lvl prea mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba merge da problema e ca GM lu astia nu le apar monstri de exemplu mie imi apar monstri da in v2 nu imi aparhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca din nou jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcato iar jocul zic eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm nici pe mine nu ma mai lasa sa imi descarc unitedu am lvl 120 pe el si imi da o eroare cand vreau sa intru ajuta-ma plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e dela cont e de la mt reistaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa-l downloadez ca nu stiu te rog daca vrei sa ma ajuti ca nu stiu pe cine altcineva sa intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge metin2 united n-am nici o problema...littleshamy99 si mie mi se intampla undeori mai ales in v2 dar e o problema de ceva si fa vi rezolvatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lv ai
daca ai sub lv 99 nu te duce in padure pentru ca nu tiapar ca si unui prieten de almeu ok? imi zici si mie ce sa fac casami apara domvlod metin2united ca scriu metin2 united domvlod si dau pe prima si tot mise invirte o sadeata in cerc si apoi inzice opps si inca ceva si nu-mi apare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge si resinstaleazal din nou. daca nici atunci nu merge vorbeste cu GA(game admin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazati metinulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna fundita spuneti-minsi mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti apare monstri in fata acctioneaza rapid si omoarai ca dupa te omoara si iti ia ex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nici pagina de start

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing folosesti hacklaughing de aia nu aparlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie ca ti a intrat virusi in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca metinul merge bine ca eu am lv 102 simi merge dar in ultimul timp al\m un lag mare
cred ca e o problema in v2
sau ai lv mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan dar eu am mers in v2 si am lvl 127 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine...azi nu am potut sa imi fac cont toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu cand il iau d pe net cand dau Run scrie:The application failed to initialize properly(0xc00000135). Click on OK to terminate the application. Ce pot face? daca puteti sa ma ajutati dati add la id:smecherulalex46

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu joc de 3 luni si in joc sunt GrYz3r am lv 100 si ca sa stiti atunci cand nemesis nu era activ era din cauza multor jucatori care au umblat cu hack si s-a facut lag mare pe sv si a fost inchis pentru remediere in + ziceti ca nu va mergea? va dadea "Client version is not up-to date"? simplu asteptati 10sec si va dadea o eroara dadeati ok>>ok. start game -_- prea simplu.
Acu sa revin la intrebarea lui littleshamy99 asta e din cauza clientului downloadeaza altu si nu o sa mai ai nicio problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai probleme cu jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai littleshamy99 mie acum nu imi merge situl lor dar pentru problema ta nu e o problema fa-ti cont pe forum si vb cu admin si rezolva el descarca-l din nou si o sa ti-o ia dar cred ca dupa nu o sa te mai lase pe situl lor asa mi s-a intamplat mie acum si trebuie sa astepti vreo 2 zile mi-a zis o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate problemele tin de servar si de statusul servarului