| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta e ca ori nu l-ai instalat bine sau ai sters ceva de la joc ori pc tau are probleme sau virusi sau ultima varianta sa se blocheze.Si mie mi se intampla asa dar eu am lvl 90 si nu ma omoara. Sfatul meu e sa il stergi din pc apoi isnstaleazal iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt profesionist in metin2 united si eu sunt pe saphir si satu albastru cred ca e ceva problema la cont incearca sal instalezi din noi si poate o sa mearga | nu mai vorbiti daca nu stiti...profesionist esti, nu stiu la ce, in orice caz la scris nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa dowlangeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont si metin2 united merge, dar mai fac pe server iteme arme si chesti noihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucreaza la sv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati trebuit multe chesti cum ar fi magic metal sa faci amele is armurile +9 si un inel de teleportare care sa numeste wearpring...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti si mie imi apare The aplication failed to initialize properly(0x0000135). Click on OK to terminate the application. cred ca ne mai trebuie un program ceva plz ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleShamy99 u nu prea stii sa joky metin? ca monstrii din padure st rapizi, iea sa incerci : bagi mai intai mantii si dupa te urci pe cal sa vezi ca iti apar monstrii, Se vede ca nu stii sa joky metin... hai ca va las pe toti. bafta la metin, dar mie imi da eroare cand intru in metin2 United daca poti sa-mi bagi id d mess andrei_smecherasul2003 dar nu stiu cum sa fac cont pe metin2 Nerd poate ca stiti voi nu uitati andrei_smecherasul2003 plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a eu poti fc ati trebuie un inel care arata imagini si mie mi sa int... da am luatinelul big grin asa ca bafta pentru detalii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi eu cred ca e vina servarului. mie ni imi deschide metinu
un coleg a spuc e in lucrare cine sa imi raspunda si mei plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va tot plageti. e un server super.eu am lvl 102 cu king +4 si baron+5 si merge zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor trebuie sa fi prost sa nu`ti apara laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu sunt GA pe metin2 united voi incerca sa rezolv toate problemele...Si surpriza de pe data de 10 ianuarie 2011 va fi king la magazin si din prima GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il pot descarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ma duc sa am magie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt gabi ionutz eu am jucat 2luni si am facut lvl 190 si dupa din greseala am sters metiu
dar dupa ce l-am luat nu mia mai merg astia sunt nste nesimporci si tampiti tio spun eu care am experiente ca deci nu mai jucati fratilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai hack trebuie sa il scoti big grin daca nu inseamna ca trebuie sa il iei din nou mt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai instaleaza odata metinul ca se mai intampla sau de la lag sau de la antivirusuri deoarece sterg anumite programe pentru ca cica sunt virusate si de aia nu iti mrge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am problema ca cand dau clic pe Metin2United. exe imi zice failed to intialize propely{0xc0000135}. Click on oK to terminate the application cine stie ma cauta pe you_george_2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi sau ionut nu ai voie sa ai lv 190 ultimul level este de 127 iar tu littleshamy99 trebuie sa vorbesti cu gm-ul si iti va rezolva problema nu te lua dupa eiwinking iti zic eu asa am facut si eu la tine si mi-a sters windowus-ul pur si simplu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mine eroarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge sv ollios acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da o eroare la instalare:"The aplication failed to initialized properly... "la fel ca la smecherualex46 ca vreau sa ma apuc am un cont 111 de la un prieten si vreau sa joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeazal iar si o sa iti mearga 100% ti so bagat o eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu asta este o eroare asa am patit si eu nu mi se vedeau arma din inventar si itemele.reinstaleaza-l si o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 united merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti cal armamt dupa tine si fms la plus9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o eroare la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii cu greseli laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai hack sterge hacku si vezi ca mere