| Bionicle a întrebat:

Hei,eu m-am gandit la ceva.Eu vreau sa fac voluntariat la o cofetarie patiserie,nu as putea sa trimit acest mesaj pe internet,in cazul in care o firma de cofetarie patiserie mi-o vede, sa ma recruteze? Exista vreun site anume in care imi pun acest mesaj?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In realitate lucrurile functioneaza altfel decat iti inchipui tu.

cand ai nevoie de ceva pui mana si cauti nu astepti sa fii cautat sa ti se indeplineasca dorintele.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu cred.

| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Nu stiu