| tukhey23 a întrebat:

Intrebare stupida:A existat pentru. voi vreodata o problema pe care ati incercat sa o rezolvati, dar nu ati reusit? Multumesc pentru rasp!

pe. s. vreau sa stiu pe scurt ce prb., ati avut!

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Am incercat... nu, nu e bine. Am luptat din rasputeri sa imi salvez tatal de cancer, dar boala a fost mai tare decat vointa mea si imuna la straduintele medicilor.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai o problemalaughingZeci de probleme carora nu le gaseam rezolvarea si imi pierdeam noptiile privind-le din toate unghiurile si incercand sa le gasesc rezolvarea.Nu am reusit decat sa ma aleg cu o insomnie severa si bineinteles cu mai multe probleme pe care le-am rezolvat pana la urma

| Dianna a răspuns:

Da.inca incerc sa arat ca mai sunt si persoane care nu umbla pe interes cum se preconizeaza la fiecare pas.
Uhm. e mentalitatea de vina...

| PauLa.M a răspuns:

Da. am incercat sa indrept o privire asupra mea in mod pozitiv si nu am reusit. Orgoliul lui a fost mai puternic.

| florin_7547 a răspuns:

Am incercat sa intru in randul lumii si m-am insurat; nu am rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cred ca sunt "apriga" si nu sunt! Inca mai lupt sa le schimb parerea!

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
am incercat sa-i impac pe parintii mei care s-au despartit.Nu am reusit din pacate sad
Poate va fi mai bine asa happy

| SimpleSergio a răspuns:

Da.si inca mai multe!happy. le gasesti in culegerea de mate de liceuwinking.big grin.Valabil pentru toti! ps: daca rezolvati 67 de la 50 sa ma anuntati!laughing)

| carmi_6480 a răspuns:

Au existat si inca exista zeci de probleme nerezolvate, acum incerc sa gasesc de munca, in felul asta rezolv mai multe din ele, dar mai raman...