| criss123456789 a întrebat:

Exista vampiri? sau au existat?...ii intrebare cam ciudata dar vreau sa stiu si rasp vostru...dau funda big grin

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Au existat şi mai există. Sunt o grămadă de vieţuitoare care se hrănesc cu sânge.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Nu au existat... cele cu Vlad Tepes sunt doar legende.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu există şi nici nu au existat, astea sunt doar poveşti. Iar dacă spune cineva că au existat atunci au existat şi unicorni şi toate celelalte din basme.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, dar vrei sa stii ce altceva mai exista?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu cred ca au existat dar acum, in prezent nu exista vampiri.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea ori vampiri sunt niste nebuni care se cred vampiri si isi pun colti ataca oamenii si beau sange de gasca sau nu mai stiu eu celaughing sau chiar exista, cam totul e posibil pe aceasta lume happy

| Borsko a răspuns:

Nu cred ca au existat vreodatawinking

| ana305 a răspuns:

Mda....nu cred ca au existat decat in povesti...