| Zumbalaarebeca a întrebat:

Ma fascineaza pshiologia copilului foare mult imi doresc sa devin pshiolog de copii sau educatoare dar din pacate trebuie sa ai ceva experienta in spate, o prietena mi-a spus ca pot face voluntariat la centre cu copii, cine este din timisoara si stie unde as putea face voluntariat mi-ar placea foarte mult sa fac acest lucru, stiti ceva centre de copii care cauta voluntari?

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Nu precizezi ce varsta ai, ce scoala ai terminat.Ca sa devii psiholog trebuie sa urmezi facultatea de psihologie.Este vorba de o meserie care nu se practica dupa ureche.