Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna,tpu.As vrea sa ma apuc de voluntariat in Ploiesti dar nu am reusit sa ma inscriu in niciun centru. Daca stiti de centre care cauta voluntari de 16 ani, va rog sa ma ajutati. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Http://www.crucearosie.ro/......untar.html
Daca-ti plac animalele poti activa la una din asociatiile de protectie a animalelor din Ploiesti--- vezi care sunt, in dreapta paginii din link-ul :http://www.adoptiicaini.ro/judetul-prahova/

1 răspuns:
| TOP10Litera a răspuns:

Încearcă la Fundaţia Estuar, pe strada Iuliu Maniu Nr. 26A, doamna coordonatoare Cătălina Popescu va fi bucuroasă să te aibă alături. Ideea este să ştii EXACT ce vrei să faci acolo. Îţi las linkul www.estuar.org ca să ştii cu ce se ocupă fundaţia şi să mergi informată. Programul este luni - vineri 10 - 16!