| Lexi888 a întrebat:

Pro sau Contra exploatări aurului la Roșia Montana? Eu Contra

12 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Pro

| DoriKat a răspuns:

Contra. Tre sa vina altii sa ne ia aurul din munti, ca noi suntem incapabili sa-l gestionam?

| Lexi888 explică:

D. sad

| georgiana1316 a răspuns:

Contra.E teritoriul nostru si nu meritam sa fim calcati in picioare de niste excroci.Ar trebui sa iesim fiecare in strada sa ne revoltam.

| stefania94 a răspuns:

Una dintre marile intrebari ale vietii.

| BloodAndPain a răspuns:

Eeeeh, contra!

| EmmaLoLy a răspuns:

Contra

| 112garcea a răspuns:

Contra

| Timberged a răspuns:

Conform cu ultimele estimari este cica vorba de o valoare de mai multe trilioane si nu de citeva miliarde...+ factorul ecologic

Film documentar: Open Pit
http://www.youtube.com/watch?v=7BuAM5DP470

| AndradaElena15 a răspuns:

Contra

| Máá_Al_Le_1993 a răspuns:

Contra smug

| Alexutza_Printzesica_1986 a răspuns:

Contra.