| raducu2008 a întrebat:

Salutari tuturor, sunt un tanar de 23 de ani care isi doreste foarte mult sa faca parte dintr'o organizatie/proiect de voluntariat in satele sarace din Romania dar si de peste hotare.As dori sa stiu daca este cineva care face asta,vreo organizatie din Romania, vreo persoana de contact cu care as putea vorbi si m'ar putea indruma sa urmez pasii pentru a ajunge in acele sate sarace si a da o mana de ajutor.Va multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Http://shoebox.ro/
incearca aici si iei legatura cu Vesa Valentin, care iti v-a detalia

| cryssu2008 a răspuns:

Salut. Incearca la Asociatia Tinerilor Ortodocsi Orthograffiti. www.facebook.com/AsociatiaOrthograffiti.Constanta

| Bristena a răspuns:

Buna!
Fundatia Mereu Aproape te poate ajuta!
Sper ca te-am ajutat!

| raducu2008 explică (pentru Bristena):

Va multumesc, dar Fundatia Mereu Aproape ca si multe alte organizatii accepta doar donatii...dar eu as vrea sa ajung acolo, in mijlocul acelor oameni. Va multumesc oricum.

| bianca20 a răspuns:

Poti incerca organizatia mereu aproape!

| InQ a răspuns:

Imi cer scuze ca postez doar asa...dar te admir pentru ca faci aceste chestii. Multi oameni nici nu s-ar gandi la asa ceva. Sa- ti dea Dumnezeu multa sanatate si sper sa gasesti un partener.

| adspedia a răspuns:

Esti binevenit sa te implici in Proiectul ShoeBox. Afli mai multe pe http://www.shoebox.ro