| diana_1454 a întrebat:

love struck As dori sa'mi pun la iarna un piercing in buric. Este cineva din Focsani care si'a pus? :d Si poate sa'mi recomande si mie un salon bun.batting eyelashes Si cam cat m'ar putea ajunge? [nu conteaza asa de multpretul. dar pentru curiozitatea mea] happy Multumesc anticipat. :*

1 răspuns:
| alina_8489 a răspuns:

E recomandat sa nu faci pe timp de iarna piercing-uri pentru ca pielea se regenereaza foarte greu iarna si vei trage cam mult pana sa se vindece.mai asteapta putin, pana in primavara-vara ca nu-i foc.