| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din constanta si as vrea sa adopt si eu un catel. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| uSeR_6817 a răspuns:

Du-te la o canisa si adopti de acolo

6 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

Uita-te pe net, sigur gasesti big grin
eu nu sunt de la oras si mi-am luat pisica de la o vecinawinking

| Alice180297 a răspuns:

Si eu sunt tot din C-ta si vreau sa adopt un caine straight face Dar nu prea gasesc sad

| westie21 a răspuns:

Daca mai este valabila oferta:

http://vandcateipui.blogspot.ro/

Reclama gratuita. va gasim cumparatori imediat. trebuie doar sa va dati acceptul de a posta oferta dvs. pe blog dupa care noi ne vom ocupa sa va cautam cumparatori la pretul dorit.

Ne ocupam si de adoptii!

Asteptam raspuns. O zi buna!

-DISTRIBUIE. MULTUMIM!-

sper sa te ajute...

| JustBodi a răspuns:

Te pot ajuta eu numar de contact 0769 738 993 am o catzelusa mica de rasa si nu am cui sa o dau

| JustBodi a răspuns:

0769 738 993 am o catzelusa daca esti interesata gratuit

| JustBodi a răspuns:

0769 738 993 donez o catzelusa gratuit celui ce vrea sa aiba grija de ea