Întrebare recomandată | GraveDigger91 a întrebat:

Unde pot practica cursuri de prim ajutor in Bucuresti? Doresc sa stiu daca accepta si minori si daca voi primi o diploma la sfarsitul cursurilor care sa ateste ca stiu sa acord primul ajutor, evenatual si o legitimatie.Sugestii?

Răspuns Câştigător
| andreimihai2919 a răspuns:

Asociatia Succes organizeaza cursuri de prim ajutor, varsta minima este de 14 ani > https://asociatiasucces.ro/curs-de-prim-ajutor/

| GraveDigger91 explică (pentru andreimihai2919):

Dar pe site scrie peste 16

5 răspunsuri:
| GraveDigger91 explică (pentru Steregoi):

Câți ani am că sa pot să mă duc?

| Steregoi a răspuns (pentru GraveDigger91):

Nu stiu. Folosește datele de contact de pe site si întreabă.